Δώδεκα και ένα

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το φόρουμ της εκπομπής Δώδεκα και ένα στην ΕΡΑ ΣΠΟΡ κάθε βράδυ 12 με 3 με τον Πέτρο Μαυρογιανίδη


+2
Rory_Admin
atletikoaguero82
6 απαντήσεις

    ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ(ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ) ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜONSTERS?

    avatar
    atletikoaguero82
    Α' Τοπικό
    Α' Τοπικό


    Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Ομάδα : AEΛ
    Registration date : 05/03/2009

    ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ(ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ) ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜONSTERS? Empty ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ(ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ) ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜONSTERS?

    Δημοσίευση από atletikoaguero82 Πεμ Μαρ 05, 2009 9:46 pm

    ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ OTI H AEΛ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΣΤΟΝ ΘΡΟΝΟ ΤΗΣ ΔΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΟ ΠΡΟΦΑΝΕΣ..Η ΛΑΡΙΣΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΔΙΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ,ΤΗΣ ΑΕΛ ΜΑΣ...ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ...
    Rory_Admin
    Rory_Admin
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 90
    Τόπος : Βόλος
    Ομάδα : Ολυμπιακός Βόλου
    Registration date : 09/02/2009

    ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ(ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ) ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜONSTERS? Empty Απ: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ(ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ) ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜONSTERS?

    Δημοσίευση από Rory_Admin Πεμ Μαρ 05, 2009 9:52 pm

    ΩΡΑΙΟΙ ΕΙΣΤΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ...
    ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΉΣΩ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ !
    ΕΙΜΑΙ ΒΟΛΩΤΗΣ ! Very Happy
    alexkrabos
    alexkrabos
    Moderator
    Moderator


    Αριθμός μηνυμάτων : 262
    Ηλικία : 34
    Τόπος : GREECE
    Ομάδα : Ολυμπιακός
    Registration date : 05/03/2009

    ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ(ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ) ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜONSTERS? Empty Απ: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ(ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ) ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜONSTERS?

    Δημοσίευση από alexkrabos Παρ Μαρ 06, 2009 5:04 am

    μετα τον θρυλο αναγεννηση καρδιτσας φιλε.ουτε εγω μπορω να απαντησω Razz
    sapsalomenos
    sapsalomenos
    Ερασιτεχνικό
    Ερασιτεχνικό


    Αριθμός μηνυμάτων : 37
    Ομάδα : Πανσερραικος
    Registration date : 06/03/2009

    ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ(ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ) ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜONSTERS? Empty Απ: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ(ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ) ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜONSTERS?

    Δημοσίευση από sapsalomenos Παρ Μαρ 06, 2009 1:29 pm

    φιλε και εγω Σερραιος ειμαι,οποτε δυσκολα να σας δω αντικειμενικα.
    Παντως ειναι καλο να εχει δυναμη η επαρχια...
    yiabi
    yiabi
    Moderator
    Moderator


    Αριθμός μηνυμάτων : 263
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Θεσσαλονίκη!
    Ομάδα : Π.Α.Ο.Κ κ ΠΑΟΝΕ!
    Registration date : 05/03/2009

    ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ(ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ) ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜONSTERS? Empty Απ: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ(ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ) ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜONSTERS?

    Δημοσίευση από yiabi Παρ Μαρ 06, 2009 3:59 pm

    Καταρχην η ΑΕΛ εχει σιγουρα λαο και λαο δυνατο οπως εχει αποδειξει !!!το αξιοθαυμαστο ειναι οτι ειναι μια επαρχιακη πολη που ειναι σχεδον ολοι οι κατοικοι οπαδοι της ΑΕΛ και δεν την εχουν ως 2η ομαδα οπως γινεται με πολλες επαρχιακες ομαδες!
    Rory_Admin
    Rory_Admin
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 90
    Τόπος : Βόλος
    Ομάδα : Ολυμπιακός Βόλου
    Registration date : 09/02/2009

    ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ(ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ) ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜONSTERS? Empty Απ: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ(ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ) ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜONSTERS?

    Δημοσίευση από Rory_Admin Παρ Μαρ 06, 2009 4:17 pm

    yiabi4 έγραψε:Καταρχην η ΑΕΛ εχει σιγουρα λαο και λαο δυνατο οπως εχει αποδειξει !!!το αξιοθαυμαστο ειναι οτι ειναι μια επαρχιακη πολη που ειναι σχεδον ολοι οι κατοικοι οπαδοι της ΑΕΛ και δεν την εχουν ως 2η ομαδα οπως γινεται με πολλες επαρχιακες ομαδες!
    Χωρίς να θέλω να βγάλω κακία για τούς γείτονες αυτό που λες όντως συμβαίνει στην Λάρισα άλλα τα τελαιυτεα χρόνια
    Στα πέτρινα χρόνια της ΑΕΛ γινοταν το ακριβώς αντίθετο
    betakias
    betakias
    Ερασιτεχνικό
    Ερασιτεχνικό


    Αριθμός μηνυμάτων : 97
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Ομάδα : ΠΑΟΚ
    Registration date : 09/03/2009

    ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ(ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ) ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜONSTERS? Empty Απ: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ(ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ) ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜONSTERS?

    Δημοσίευση από betakias Πεμ Μαρ 12, 2009 2:24 am

    Για μένα παιδιά η ΑΕΛ είναι μια πολύ δυνατή ομάδα,με καλά και σωστά άτομα στη διοίκηση και για μένα με το πρόσωπο που δείχνει πιστεύω ότι θα ανέβει κι άλλο του χρόνου..

    Απ'οτι νομίζω θα ανακοινωθεί τον Απρίλιο και καινούργιος προπονητής για τη νέα σεζόν..

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Σεπ 19, 2024 4:00 am